B2B > Klientské centrum OIS > Katalogy OIS

Katalogy Oficiálního informačního systému Český Krumlov

Nabídka katalogů

Pro prezentaci firmy, organizace, produktu či služby Vám nabízíme prezentaci v některém z našich katalogů:

Katalog ubytovacích zařízení (dále jen KUZ)
ukázat stránky katalogu KUZ

Katalog stravovacích zařízení (dále jen KSZ)
ukázat stránky katalogu KSZ

Katalog  provozoven /firem, organizací, služeb a produktů/ (dále jen KPR)
ukázat stránky katalogu KPR

Katalog turistických atraktivit /významných akcí, památek, turistických atraktivit a produktů/ (dále jen KTA)
ukázat stránky katalogu KTA

Všechny katalogy umožňují prezentovat informace ve třech jazykových mutacích (česky, anglicky a německy), kompletně zadávat a měnit data klientem. V každém katalogu si lze vybrat několik variant (PROFI, STANDARD, BASIC) a několik druhů doplňkových služeb.

Výhody našich katalogů:

 • jednoduchost,
 • nízká cena
 • rychlé vyhotovení Vaší prezentace (třeba i na počkání)
 • možnost jazykových mutací
 • jednotné uživatelské rozhraní
 • vzájemná propojitelnost jednotlivých katalogových záznamů
 • zkušební období pro nové klienty
 • bezplatná konzultace a zaškolení do administrace
 • neposlední řadě různé slevy, bonusy a bezplatné služby.

Katalogy umožňují vytváření tištěných tematických materiálů či jiných tiskovin, umožňují zároveň využívat služeb Infocentra a Destinačního managementu města Český Krumlov. Katalogy umožňují využívat objednávkový formulář pro produkty a služby definované v ceníku dané provozovny, propojení na mapový systém  města (GIS Český Krumlov) případně tam kde existuje i na Google street view (v Českém Krumlově jen historické centrum).

Pro přístup k administraci katalogů se musí každý subjek zaregistrovat (jen jednou, napoprvé) a pomocí přístupových údajů (přihlašovací jméno a heslo) pak se může přihlásit a zadat či změnit potřebné informace o své službě či provozovně. Vkládat je možno jak textové tak i obrazové informace. Každý může mít libovolný počet katalogových záznamů. Přehled cen a popis jednotlivých balíčků a služeb najdete na stránce aktuálního ceníku a objednávky na dané období.

Můzete si vybrat z připravených balíčků s výhodněnou cenou (PROFI, STANDARD, BASIC) nebo si vytvořit objednávku dle vlastního výběru. Novým klientům nabízíme zkušební období aby si katalogy mohli vyzkoušet a až teprve potom se rozhodnout, kterou z nabízených variant či služeb využít. Výberem optimální varianty Vám rádi pomůžeme a zaškolíme do administrace katalogů.

Naše katalogy nemají za cíl nahradit Vaše vlastní webové stránky. Naším cílem je prezentovat co nejširší přehled služeb a produktů města a regionu všem kategoriím našich návštěvníků. Vám, kteří ještě vlastní stránky nemáte, chceme nabídnout jednoduchou a levnou alternativu, aby jste nemuseli čekat do doby než zjistíte co vlastně potřebujete a rozhodnete se pro vlastní řešení, aby jste zbytečně neplatili za to, co možná ani nepotřebujete. Vám, kteří již své stránky na Internetu máte, nabízíme zařazení do komplexní nabídky produktů a služeb v regionu, odkazy na Vaše vlastní stránky, nabízíme zařazení na nejnavštěvovanější server regionu.

Všem našim klientům nabízíme nízké ceny, individuální přístup a spolehlivost.

V každém katalogu nabízíme i bezplatnou prezentaci. Státním institucím, obcím, školám a zdravotním zařízením a neziskovým organizacím nabízíme bezplatnou základní prezentaci v rámci Katalogu firem a organizací.

Katalog ubytovacích zařízení (KUZ)

Katalog je určen pro prezentaci ubytovacích zařízení ve městě a regionu Český Krumlov. Ubytovací zařízení jsou rozdělené do jednotlivých kategorií : hotely, garni hotely, motely, penziony, apartmány, privátní ubytování, hostely a ubytovny a další druhy ubytování. Katalog umožňuje vyhledávat podle typu, lokace, ceny, názvu a poskytovaných služeb. KUZ umožňuje prezentovat textové i obrazové informace ve třech jazykových mutacích (česky, anglicky a německy), kompletně zadávat a měnit data klientem. V katalogu si lze vybrat z několik variant (PROFI, STANDARD, BASIC) a několik druhů doplňkových služeb. KUZ umožňuje prezentovat kontakty, popis ubytovacího zařízení, vlastnosti jednotlivých typů pokojů, ceny, volné kapacity ("Volné pokoje" a "Last minute"), poskytované služby, fotografie, odkazy a další informace. Umožňuje zaslání objednávky ubytování. Katalog nabízí jak bezplatnou tak i placenou prezentaci ubytovacího zařízení.

Katalog ubytovacích zařízení (KUZ) se skládá:

 • Z rozcestníku katalogu a výpisů (umožňuje nekolik způsobů selekce a výpisu seznamů ubytovacího zařízení)
 • Z katalogových listů jednotlivých ubytovacích zařízení
 • Systému administrace stránek, Registrace a Administrátorského prostředí katalogu
 • Objednávkového systému ubytování
 • Systému pro prezentaci volných kapacit
 • Systému pro sledování objednávek a provizí
 • Administrace smluv a objednávek služeb katalogu

V katalogu lze vybrat z několika výhodněných balíčků (PROFI, STANDARD, BASIC) nebo se dají jednotlivé služby vybrat samostatně.

Aktuální nabídku produktů a služeb v četně cen pro rok 2011 najdete zde: Služby OIS, IC a DM pro rok 2011

Katalog stravovacích zařízení (KSZ)

Katalog je určen pro prezentaci stravovacích zařízení ve městě a regionu Český Krumlov. Stravovací zařízení jsou rozdělené do jednotlivých typů : restaurace, vinárny, kavárny, krčmy, bary, pizzerie, jídelny a bufety. Katalog umožňuje vyhledávat podle typu, lokace, preferované kuchyně, čepovaného piva, názvu a poskytovaných služeb. KSZ umožňuje prezentovat textové i obrazové informace ve třech jazykových mutacích (česky, anglicky a německy), kompletně zadávat a měnit data klientem. V katalogu si lze vybrat z několik variant (PROFI, STANDARD, BASIC) a několik druhů doplňkových služeb. KUS umožňuje prezentovat kontakty, popis stravovacího zařízení, umožňuje vytvářet jednotlivé nabídky (popis, ilustrační obráze, cena, odkaz, příloha). Umožňuje využívat objednávkový formulář pro produkty a služby definované v ceníku dané provozovny. Katalog nabízí jak bezplatnou tak i placenou prezentaci ubytovacího zařízení.

Katalog stravovacích zařízení (KSZ) se skládá:

 • Z rozcestníku katalogu a výpisů (umožňuje nekolik způsobů selekce a výpisu seznamů stravovacích zařízení)
 • Z katalogových listů jednotlivých stravovacích zařízení
 • Systému administrace stránek, Registrace a Administrátorského prostředí katalogu
 • Objednávkového systému nabídek
 • Systému sledování objednávek a provizí
 • Administrace smluv a objednávek služeb katalogu

V katalogu lze vybrat z několika výhodněných balíčků (PROFI, STANDARD, BASIC) nebo se dají jednotlivé služby vybrat samostatně.

Katalog provozoven, firem, organizací, služeb a produktů (KPR)

Katalog je určen pro prezentaci libovolné organizace, firmy, provozovny, služby či produktu (obecně používáme pojem provozovna pro všechny záznamy) ve městě a regionu Český Krumlov. Provozovny jsou rozdělené do několik základních oblastí, každá oblast se ještě může být dělena na skupiny a podskupiny). Základní oblasti jsou: Města a obce v regionu, Instituce a úřady, Organizace založené městem, Cestovní ruch, Sport a zábava, Služby, Obchod, Finanční služby a nemovitosti, Výroba a průmysl, Média, Neziskový sektor, Politické strany a seskupení, Osobní stránky. Katalog umožňuje vyhledávat podle typu, lokace, skupiny či podskupiny nebo názvu provozovny. KPR umožňuje prezentovat textové i obrazové informace ve třech jazykových mutacích (česky, anglicky a německy), kompletně zadávat a měnit data klientem. V katalogu si lze vybrat z několik variant a několik druhů doplňkových služeb. KPR umožňuje prezentovat kontakty, popis, umožňuje vytvářet jednotlivé nabídky (popis, ilustrační obrázek, cena, odkaz, příloha). Umožňuje využívat objednávkový formulář pro produkty a služby definované v ceníku dané provozovny. Katalog nabízí jak bezplatnou tak i placenou prezentaci provozovny.

Katalog stravovacích zařízení (KPR) se skládá:

 • Z rozcestníku katalogu a výpisů (umožňuje nekolik způsobů selekce a výpisu seznamů stravovacích zařízení)
 • Z katalogových listů jednotlivých stravovacích zařízení
 • Systému administrace stránek, Registrace a Administrátorského prostředí katalogu
 • Objednávkového systému nabídek z ceníku
 • Systém sledování objednávek a provizí
 • Administrace smluv a objednávek služeb katalogu

V katalogu lze vybrat z několika výhodněných balíčků (PROFI, STANDARD, BASIC) nebo se dají jednotlivé služby vybrat samostatně.

Státním institucím, obcím, školám a zdravotním zařízením a neziskovým organizacím nabízíme bezplatnou základní prezentaci v rámci katalogu.

Katalog památek, turistických atraktivit a produktů (KTA)


Tento katalog je nadstavbou předcházejících, je specifickým produktem pro cestovní ruch a umožňuje prezentovat památky, zajímavosti, významné kulturní akce i konkrétní turistické produkty. Základní prezentace v katalogu pro všechny zařazené významné akce, památky, tipy na výlety, turistické trasy je zpoplatněn nízkým paušálem. Základním předpokladem pro zařazení turistických produktů do katalogu je splnění základních vlastností turistického produktu (určení, základní popis, cena). O zařazení produktu do katalogu rozhoduje Destinační management Český Krumlov.

Registrace nových uživatelů katalogů OIS

Registrace do katalogů zde.

Prvním krokem v práci s katalogem je povinné vložení údajů o provozovateli služby. Při registraci si každý uživatel zadá základní údaje a  zvolí si přístupové jméno a heslo, pomocí nichž je možno vstoupit do administrace katalogů, vkládat a upravovat informace o provozovnách v rámci všech katalogů OIS včetně databáze akcí.

Další produkty a služby OIS

Aktuality
Mailfórum
Databáze akcí

Bannery
Pohlednice
Mapy
Počasí / Teplota
Webová kamera