Statistiky a marketingové výzkumy

Statistiky a marketingové výzkumy

Destinační management Český Krumlov sleduje statistické ukazatele návštěvnosti již od roku 1994. Jedná se především o data týkající se počtu přenocování turistů, obsazenosti parkovišť, návštěvnosti OIS a návštěvnosti společenských akcí a kulturních zařízení. Každoročně probíhá analýza statistických dat, na jejíž výsledek destinační management v průběhu dalšího roku reaguje konkrétními opatřeními a projekty na podporu cestovního ruchu. Sledované statistické  údaje jsou potřebné i pro plánování Vašich budoucích aktivit v cestovním ruchu v Českém Krumlově.

Statistiky návštěvnosti města

Marketingové výzkumy

Nabízíme Vám zde také výsledky marketingových šetření návštěvníků Českého Krumlova i jednotlivých regionů a ČR jako celku.

Tým managementu cestovního ruchu se rád stane partnerem při zpracovávání závěrečné bakalářské či diplomové práce. Pokud máte zájem zpracovávat téma, týkající se branže cestovního ruchu v Českém Krumlově, kontaktujte nás a my se rádi staneme Vaším konzultantem, poradcem i oponentem. Ke studijním účelům poskytneme dále doplňující údaje ke statistikám, odkážeme Vás na odborné práce i výzkumy. Kontaktujte nás na destination@ckrumlov.cz.   

Zajímají Vás statistická data za cestovní ruch v Českém Krumlově v širším rozsahu a v časových řadách? Na základě registrace Vám k nim rádi  poskytneme přístup. Vyplňte prosím uvedený formulář, povolení k využití dat Vám zašleme e-mailem.

Registrační formulář:

Pro partnery marketingové organizace je komparativní přehled statistik návštěvnosti města Český Krumlov zdarma. Pro ostatní zájemce, jimž jsou data poskytnuta pro komerční účely je tato služba zpoplatněna částkou 2000,- Kč + DPH. 

Úhradu proveďte předem na účet č. 4237400297/0100, konstatní symbol STA, variabilní symbol číslo objednávky.

IBAN: CZ1401000000004237400297
SWIFT-Code: KOMB CZPP
Name: Českokrumlovský rozvojový fond