Presse

Press

TISKOVÉ ZPRÁVY | VÝSTUPY V MÉDIÍCH | PRESS TRIPY | PRESS TEXTY | FOTOBANKA

Rádi byste napsali článek či natočili pořad o tomto krásném středověkém městě zapsaném na seznam světového kulturního dědictví UNESCO? Rádi Vám pomůžeme při přípravě a realizaci co nejpříjemnějšího a pro Vás nejefektivnějšího press tripu a zodpovíme dotazy k tématům týkajících se cestovního ruchu.

Český Krumlov Vám bude inspirací - architektonická krása a středověká atmosféra města Český Krumlov se snoubí s moderním uměním a kulturou - sgrafitové fasády, dominanta zámecké věže, výstavy současných umělců, pěvecká vystoupení hvězd hudebního nebe. Město také disponuje výborným zázemím pro pořádání seminářů či konferencí.

Přijeďte se inspirovat a poznejte alespoň jednu z mnoha tváří Českého Krumlova. 

Novináři udělili Českému Krumlovu Zlaté jablko FIJET

Zlaté jablko FIJET Český Krumlov získal prestižní ocenění nazvané Zlaté jablko FIJET, což je jakýsi Oscar pro turistickou destinaci. V březnu 2012 ho předali městu zástupci Světové federace novinářů a publicistů cestovního ruchu FIJET.

Toto ocenění představuje uznání za vynikající úsilí při podpoře a zvyšování úrovně cestovního ruchu. FIJET ho uděluje každý rok, má ho již 43 příjemců z celého světa - z České republiky pouze Brno, a to z roku 2004.

Tiskové zprávy  

Pokud byste chtěli informovat Vaše čtenáře, posluchače či diváky o aktuálním dění v kultuře a v branži cestovního ruchu v Českém Krumlově, zde jsou pro Vás uloženy tiskové zprávy. V případě, že chcete zasílat tiskové zprávy e-mailem, napište nám na destination@ckrumlov.cz a my Vás rádi zařadíme do mailingu pro novináře.   

Výstupy v médiích   

 

 

Press archiv

Reportážní cesty - Press tripy

Kontaktujte nás s předstihem a my Vám na základě Vašich požadavků rádi pomůžeme s organizací a realizací press tripů v Českém Krumlově.

Připravíme Vám program "šitý na míru" (prohlídky města a vybraných objektů, rezervace ubytování a stravování, účast na kulturních akcích apod.), zajistíme odborný doprovod (ČJ, DE, EN, ESP, I, RU, JAP, HU - jazykové verze), pomůžeme najít vhodné partnery pro Vaše interview, poradíme s výběrem motivů, tématy reportáží a pomůžeme při natáčení příspěvků i tvorbě psaných reportáží nebo zařídíme povolení k natáčení a poskytneme odborné informace z branže  cestovního ruchu.

 Voroplavba Maleček, Český Krumlov

 Zámecké barokní divadlo

Slavnosti pětilisté růže, Český Krumlov

 Český Krumlov - hrad a zámek, město - zima

Tipy - co navštívit během pobytu  v Českém Krumlově: 

Více na www.ckrumlov.cz/highlights

           www.ckrumlov.cz/akce     

Tipy - restaurace 

Tipy - místní gastronomické speciality

Tipy - ubytování  

 

Press texty

Pokud byste chtěli informovat Vaše čtenáře, posluchače či diváky o aktuálním dění v kultuře a v branži cestovního ruchu v Českém Krumlově, zde jsou pro Vás uloženy tiskové zprávy.

Image text CZ

Image text DE

Image text EN

Press texty CZ

Press texty DE

Press texty EN

Fotobanka

Jeden obrázek řekne více než tisíc slov! Vyberte si obrázek v tiskové kvalitě z naší fotobanky.

Mailfórum

Pokud si přejete dostávat aktuální informace o dění v cestovním ruchu a v Českém Krumlově do emailové schránky, zaregistrujte se do Mailfóra.

Více informací na www.ckrumlov.cz/mailforum
Podněty pro příspěvky přijímáme na adrese mailforum@ckrumlov.cz.

Kontakt

Úsek cestovního ruchu Český Krumlov

Úsek cestovního ruchu Český Krumlov 
tel.: +420 380 704 628-9
fax: +420 380 704 619
e-mail: destination@ckrumlov.cz   
www.ckrumlov.cz/press